Відродимо славетний Дніпро.

На березі Дніпра 22.03.2017 відбулося зариблення Дніпра

Информация о событии

22.03.2017
12:00
Gidropark

У Всесвітній день водних ресурсів - 22 березня 2017 року в центрі Києва на Набережній Гідропарку було проведено яскравий, масштабний захід з зариблення Дніпра.

   Три роки поспіль через складну економічну ситуацію бюджетне фінансування зариблення вітчизняних водойм мінімально. І тому так важливо для столичної акваторії допомога з боку позабюджетних і громадських організацій.

   Дніпро втратив власну течію - його перегородили дамбами, перетворивши в каскад водосховищ. Вода в них мало проточна, а це сприяє розростанню водної рослинності, якою покриті сьогодні сотні гектар столичної акваторії.

   Так сьогодні громада випустила до головної артерії міста

5 тонн молоді рослиноїдних видів риби (товстолобик, білий амур, короп). У зарибленні прияняли участь діти-переселенці, учні 5 Київської школи, що знаходиться під патронатом Соціального Центру Української православної церкви Київського патріархату та особисто Святішого Патріарха Філарета. А також діти з багатодітних родин. Також для дітей було проведено зелений урок, вони мали змогу поїздити верхи на конях, смачно поїсти та отримати подарунки від учасників свята.

  У заході взяли участь: Агентство рибного господарства України, Державна екологічна інспекція України, Рибний Патруль у м. Київ та Київський обл., КП «Плесо», Лінійний відділ в Річковому порту «Київ» ГУ МВС України, Національна Екологічна Рада України, Фонд охорони навколишнього природного середовища України, Національний еколого-натуралістичний Центр Міністерства освіти України, Соціальний Центр Української православної церкви Київського патріархату, Всеукраїнська екологічна Ліга, Асоціація рибалок України, Мережа магазинів «ВоблерОК», ГО «Екогромада», Рибальський Центр «Білі Камені», за сприяння комітету з питань екології Громадської ради при КМДА.

   Також приємно відзначити що, до ГО #ЕкоГромада приєднались свіжі сили і сумісно знами відвідали цей захід.

Приєднуйтеся й ви до нашого руху, разоб ми зробимо наше майбутнє кращим.

#Екогромада #Зарибленнядніпра #Зарыблениеднепра #Ecogromada

Очікуйте відеосюжет незабаром.