Родинне дерево

Акція з висадки червонокнижних дерев "Метасеквоя Китайська"

Информация о событии

14.05.17
12:00
Київ, проспект генерала Ватутіна 2

Родинне дерево.

   Чисельність людей у м.Києві постійно зростає, разом з тим збільшується кількість автомобілів, що значно збільшує рівень шкідливих викидів в атмосферу. Київ завжди був зеленим затишним містом з миловидними ставками та озерами, але зараз тієї кількості дерев, що є в місті, не вистачає, щоб генерувати кисень. Сьогодні вже не потрібно мати інструмент, що вимірює рівень смоку - його видно неозброєним оком.
14 –го травня ГО «Екогромада» ініціює яскравий захід під назвою «Родинне дерево» на березі річки «Десенка Чорторий» буде висаджена Метасеквойа Китайська . Ця хвойна порода дерева має приріст до 4-х м. за рік та виділяє величезну кількість кисню, саме те що потрібно для захисту водойм м.Києва від впливу шкідливих викидів в атмосферу.
   Ми запрошуемо родини, які урочисто висадять своє сімейне дерево. Кожне дерево отримає Ім’я, а сім’я - сертифікат, що засвідчить статус родинного дерева. Також буде створена сторінка в соціальних мережах, де кожна родина зможе висвітлювати як росте її сім’я разом зі своїм іменним деревом.

Метасеквойя китайська.

   Опис: Реліктовий рід, представлений єдиними видом, що виростають на схилі гірських ущелин в Китаї. Перший опис виду зроблено в 1941 році.
   Висота: Дерево, що досягає 35 м при товщині стовбура до 2 м. Вік деяких екземплярів перевищує 600 років.
   Крона: нерівномірно пірамідальна з кремезними, густоветвистий суками.
   Гілки: супротивні, голі, гладкі; молоді - зелені, дорослі - коричневі.
   Кора: темно-коричнева, зморшкувата, злазить тонкими клаптями.
   Хвоя: голчаста, дрібна, плоска, ніжна, світло-зелена зверху і сизо-зелена знизу. Хвоя на зиму опадає разом з дрібними гілочками.
   Шишки дрібні, що висять на довгому черешку.
Морози переносить легко.

Застосування: сади і парки, іноді висаджують ізольовано, як ботанічну рідкість.

ГО "ЕкоГромада" 
+380675033058